Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrműtét! Nem plasztikai...

Orrműtét! Nem plasztikai beavatkozás! (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Már jó 2 éve minden este orrcseppel tudok csak elaludni ugyanis estére teljesen bedugul az orrom és nem kapok levegőt! Voltam már fül-orr gégészeten de az itteni orvos minden csak nem orvos (Azt sem tudta mi az a trombocita="A trombociták a véralvadásban résztvevő véralkotók. Számuk csökkenése vérzékenységhez vezet.") Ilyen orvos nem is műthetne holott Főorvosi professzori rangban van!) Válasza a tüneteimre: Használjak XY orrcseppet attól majd elmúlik! Már lassan 2 éve használok különbözőket azoktól sem lett jobb de azért kipróbáltam attól se lett semmi eredmény! Nappal az ég világon semmi bajom sincs! Próbáltam már hogy abbahagyom az orrcseppet hátha a hozzászokás a baj de nem! Semmi változás.

Én bátorkodtam azonban utána olvasni,kérdezni nagy a valószínűsége hogy orrpolip miatt van. Erről szeretnék személyes tapasztalatokat hallani,mit csinálnak ilyenkor az emberrel mennyi ideig tart benn kell e feküdni a kórházba stb,stb. Ha esetleg más alternatívát is tudnátok megköszönném!


UI: (Okoskodó nem normális kommenteket válaszokat nem kérek! PL: Vágasd le az orrod vagy fúrd ki! Aki ilyesmivel tudna segíteni kérem előbb magán végezze el a művelet és webkamerán élőben közvetítse nekem! Utána elgondolkodok rajta én is!)


2010. nov. 2. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Orrmandula, orrpolip, orrsövény ferdülés, ez a három probléma okozhat ilyen jellegű tüneteket. Menjél el egy valóban normális fül-orr gégészhez,aki ct-re is küldhet, vagy ultrahangra. Akkor kiderül az igazság, ha egyik sem, akkor valószínüleg allergia állhat a háttérben. Jó egészséget neked!
2010. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!