Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akinek csináltak már egészségü...

Akinek csináltak már egészségügyi kaparást az válaszolna nekem pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Először is 22 éves,túlsúlyos lány vagyok.

Erős és darabos vérzésem miatt felkerestem nőgyógyászom,adott beutalót a kórházba,altatóorvoshoz stb.

Most műtét előtt állok.Nem kérdeztem meg az orvostól.

Kérdéseim:

A Tb támogatja-e? Hogy zajlik ez a műtét?(ezt csak nagyvonalakba mondta el a doki,de én olyat kérdeznék aki át is élte.)Mennyi idő után lehet nemi életet élni?Tényleg 6 hét?

Várok még egyéb tapasztalatokat.


Veszprém megyei vagyok.


2010. nov. 5. 00:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Illik hálapénzt adni? vagy ez hogymegy? :S
2010. nov. 5. 00:28
 2/6 anonim válasza:
Szteemkell hálapénzt adni!ez nagy butaság lenne a hülye parasztok találták ki....bocsi csak ezen bepörgök!A lényeg h. nekem nemvolt még de tesómnak volt.Sima mindennapos beavatkozás ne ijedj meg.A tb támogatja az biztos.6 hét után lehet már nemi életet élni.
2010. nov. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Reggel bemész a kórházba, délelőtt megműtenek rövid altatásban (semmit nem fogsz érezni), délután már haza is mehetsz, mert ezt egy napos sebészet keretein belül szokták elvégezni. Egy-két nap pihenés javasolt utána és valóban 6 hét után lehet nemi életet élni.

Természetesen TB támogatott, hogy adsz-e pénzt az orvosnak, csakis a te döntésed. Én adtam, de felesleges volt..

2010. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket,még az lenne a kérdésem,hogy tesznek fel előtte valamit?tágítót vagy adnak-e tablettát? vagy minden a műtőasztalon történik?a tágítás is?
2010. nov. 5. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem adtak előtte, pedig még nem szültem. De volt olyan akinek tettek be tágítót, hogy mitől függ, nem tudom.
2010. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor TB támogatott, ha fizeted a TB-t!
2010. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!