Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy hívják azt a nyomtatványt...

Hogy hívják azt a nyomtatványt, amivel méltányossági TB támogatást kell igényelni? És hol kell ezt intézni. Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés
Végeztem a főiskolával, de munkahelyem még nincs. És ugye így nincs ki fizesse a TB-m. Elvileg ezért 5000 forintot kellene fizetnem havonta, de úgy hallottam lehet méltányosságból támogatást kérni és ha megkapja az illető, egy évig fizeti neki az állam, amíg nincs munkahelye. De hol kell ezt intézni és mi ennek az űrlapnak a hivatalos neve?
2010. nov. 15. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt így hívják: Egészségügyi szolgáltatásra való jogosultság


Ennél többet lakóhelyed ismerete néllkül segíteni nem tudok, de én a II. kerületben lakom, ott ezen a linken találsz a lap alján egy formanyomtatványt, ilyesmit kell kitölteni majdnem mindenhol.:

[link]


Ittvan még egy példa, ez a 13. kerület:

[link]

2010. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. nov. 16. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!