Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy gondoljàk a nyilatko...

Hogy gondoljàk a nyilatkozatot, miszerint nem fogadnak el hàlapénzt az orvosok dupla bér esetén? Ki ellenörzi öket? Jön a hàlapénz-kommandò?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sose mondták hogy adjak, nem is adtam. Na most mivan? Vagy pisztolyt szorított a fejedhez?
2010. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem értem mit nem értesz, elmondod? akkor vàlaszolok rà
2010. nov. 25. 22:33
 3/5 A kérdező kommentje:
eddig is bün volt, nem derült ki, vàllaljàk hogy nem fogadjàk el, ha elfngadjàk ezutàn se nagyon derülne ki.én csak kìvàncsi vagyok, hogy ellenörzik e öket azutàn. amùgy egy hàlapénz ellenes orvostanhallgatò vagyok.
2010. nov. 25. 22:43
 4/5 anonim válasza:
Duplát? Ahol dolgozom (kórház) az ov. föorvosom havi 2 millát keres. És ez nem találgatás, tény. Meg még sok ilyen nagyságú pénz repked fizetésnapon.
2010. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal lehetsz.

Szerintem ez lenne az egyetlen járható megoldás, mert ami most van, az katasztrófa.

Én is orvostanhallgató vagyok, és én sem szeretnék hálapénzt elfogadni. Viszont megélni meg szeretnék (hálapénz nélkül).

A mostani fizetés duplájával tökéletesen elégedett lennék. (A rezidensek kb 90 ezret kapnak készhez, tehát ez 180 ezer forintot jelentene. Pont annyit, amennyit a teljesen friss diplomás bátyám kap informatikusként KEZDŐfizetésnek - az egyéb juttatások mellett...)

2010. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!