Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meghúzódott a térdem? Vagy mi...

Meghúzódott a térdem? Vagy mi történt?

Figyelt kérdés
Tegnap uszodában voltam és miközben úsztam,a lábam éreztem,hogy egy picit szúr,mikor előrelököm magam a vízben,na mondom biztos elmúlik,csináltam tovább,aztán volt egy rossz mozdulatom,mikor akkorát nyilallt bele,hogy befejeztem. Este még csak annyi volt a problémám,hogy nem igazán tudtam lehajolni,menni még tudtam behajlított lábbal. Most viszont már nem tudtam elmenni suliba,mert csak egyenes lábbal tudok menni,úgy szúr. Mit tehetnék? Mi ez?
2010. dec. 2. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el kórházba és nézesd meg. ezzel balesetire is mehetsz, mert konkrétan tudod a mozdulatot, amitől megfájdult.

Lehet már régebben megütötted és most az úszásnál elmozdult egy kis darab porc, ami már akkor régen levált és ez szúr.

2010. dec. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs semmilyen duzzanat,sem elváltozás,rá tudok állni,de ha be akarom hajlítani,akkor szúr,viszont be tudom hajlítani ettől függetlenül. Gondolhatok szalagszakadásra?
2010. dec. 2. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Röntgen nélkül az orvos se fogja tudni megmondani, mi történt, nemhogy mi, amatőrök. Aki erre bármit mond látatlanban, az nagyon felelőtlen.


Miért olyan nehéz megérteni, hogy senki nem lát beléd?

2010. dec. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Figyelj, sok mindennek megvannak a sajátos tünetei,amiből következtetni lehet. Orvoshoz rohadtul nincs kedvem elmenni,mivel nem rég voltam pont az ujjammal szalagszakadás miatt. Az ujjamat viszont nem tudtam mozdítani,a lábamat pedig tudom,csak fájdalmas. + nincs is bedagadva. Ha nincs szalagszakadásom nem megyek orvoshoz,akkor kikúrálom magam. Egy próbát megér,ha ide írok,nem??
2010. dec. 2. 11:27
 5/6 anonim válasza:

mi lett végül a térdeddel?

mert nekem is szúr.. pihentettem utánna jó volt. elkezdtem a sportolni és ismét nagyon szúr.. de nekem alapjáraton is. és nekem sincs kedvem orvoshoz elmenni én sem rég voltam a csuklómmal (kézizem)

2011. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

engem is érdekelne, hogy mi lett a vége!!

most én is ugyanilyen problémával küzdök, nem tudom behajlítani rendesen, és nagyon nagyon szúr! :(

azt mondták kenjem flectorral, szalaghúzódás..

neked mit mondtak?

2013. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!