Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2000Ft-os ügyeleti dijj 4...

2000Ft-os ügyeleti dijj 4 doboz gyerekgyógyszerért? Nem sok egy kicsit?

Figyelt kérdés
A beteg lányommal az ügyeletről egyenesen a patikába mentünk,hogy minnél elöbb betudja venni a gyógyszereket amit kapott.Az ügyeletes gyógyszertár gyógyszerenként 500 Ft-ot számol,azaz 2000 Ft-ot fizettem plusszba,az 5200 Ft-ra,ami a gyógyszer volt.Most már a gyógyszertárak is "húzogatják" a betegeket.Szedjenek ügyeleti dijjat OK.na de ne egyből ezreket.
2010. dec. 27. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hú, ez de durva! :( Én pár éve voltam ügyeletes patikában, egy doboz lázcsillapítót vettem, és 600 Ft-ot fizettem rá, ügyeleti díjat. Meg sem fordult a fejemben, hogy ezt gyógyszerenként kellett volna fizetni, ha többfélét kértem volna! Most megint tanultam valamit... Ha ilyen helyzetbe kerülök még egyszer, akkor csakis a legsürgősebben kellőt fogom kiváltani, a többi ráér nem ügyeleti időben is.


Jobbulást a kislánynak!

2010. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Uhh, velem is volt ilyen... A kishúgom asztmagyógyszereiért rohantam (hosszú, hogy miért...), egy 5ezrest kaptam fel, ami elvileg elég lett volna, erre majdnem 7ezret kértek, én meg mondtam, hogy nem tudom kifizetni, a hugom meg fuldoklik... fél órát kellett könyörögnöm meg üvöltenem, hogy odaadják... na, azóta szerencsére másik városban élünk, de remélem, hogy többet nem lesz ilyen helyzet, mert elképesztő, amit művelnek a pénzért...
2010. dec. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pofátlanság. Mi is mentünk már az ügyeleti időben a patikába, de csak egyszeri 3-400 ft-os (nem emlékszem pontosan, de az biztos, hogy nem volt nagy összeg) ügyeleti díjat számítottak fel a több doboz gyógyszerre. Ki volt valahová írva? Persze, akkor is kiváltod, mert kell a gyerkőcnek, de legalább nem ér sokként. Szemétség, hogy viszaélnek a kiszolgáltatott helyzeteddel.Jobbulást a prücsöknek!
2010. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyszer énis vettem egy doboz fájdalomcsillapítót és 500 ft-os ügyeleti díjat kaptam rá. elég gáz, meg tré, meg pofátlan, meg stbstbstb, dehéát ez magyarország, hozászokhatnánk ár az ilyenekhez, x éve élünk itt....
2010. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit gondoltok miért volt olyan nagy kalimpálás a patikaprivatizáció ellen. Ahol tisztességes verseny van a patikák között, ahol a generikus szereket a hipermarketben is megkapod ott nem lehetséges az ilyen pofátlan lehúzás.
2010. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek már sokkal jobban van.De mondjuk ezt a pénzt másra is tudtam volna költeni a gyerekkel kapcsolatban.Komolyan mondom a méregtől nem látok azóta sem.
2010. dec. 27. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!