Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap magam alá csavarodott...

Tegnap magam alá csavarodott a bokám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kimentünk szánkózni és rosszul estem el, magam alá csavarodott a bokám. Először azt hittem, hogy eltört mert piszkosul fájt, de tudtam mozgatni, és ha fájdalmasan is, de ráálltam. Itthon aztán jegeltem és borogattam, fásliztam is ma, felpolcoltam. Lehet ennél többet tenni? Ha nem tűnik vészesnek, akkor is menjek el orvoshoz?
2010. dec. 30. 12:22
 1/5 anonim válasza:
sok borogatás vagy orvos!!!ennyi!de sztem menj el orvoshoz!!
2010. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenni orvoshoz, mert nem biztos, hogy feltűnik az embernek egy kisebb törés, viszont a boka az egyik legnagyobb terhelésnek kitett ízület, szerintem nem érdemes kockáztatni.
2010. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom elszakadt, vagy megnyúlt az ínszalagod... remélem elmentél vele orvoshoz...
2011. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, na mi lett a bokáddal? szalagszakadás vagy törés is? Én egyből elmentem volna a helyedbe a dokihoz! Amiket csináltál az mind jó dolog de nem árt egy rtg. sem, hogy biztosan lehessen tudni mi a baj! Üdv!
2011. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül nem mentem el vele SZTK-ba, mert a duzzanat lelohadt, azóta fáslizom és pihentetem, sportolni nem sportolok, majd max 1-2 hét múlva. Fájni azóta is fáj még, de már sokkal jobb.
2011. jan. 8. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!