Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a legütősebb és leghatásosa...

Mi a legütősebb és leghatásosabb anyag a pattanások ellen? Mit javasoltok? Ami nagyon hatásos?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

én az Aknesol oldatot használom, nekem hatásos, de be kell tartani a használatát, naponta kétszer kell.

Gyógyszertárban lehet kapni, de nagyon agresszív készítmény, nagyon kiszárítja az arcomat, ez az egy hátránya van, de legalább jó:)


22L

2011. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebribicin gél leszárítja a patikat.
2011. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

szegény barátnőmnek sok patija van és szeretnék neki segíteni. :)

2011. jan. 9. 17:42
 4/7 anonim válasza:
az egészséges táplálkozás és méregtelenítés!!!
2011. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez igaz... szereti a chipset meg a hasonló "finomságokat"... majd leszoktatom róla. :P
2011. jan. 10. 17:35
 6/7 A kérdező kommentje:
és megelőzésre tud valaki valamit javasolni?
2011. jan. 16. 20:17
 7/7 anonim válasza:

Nos, nekem is voltak ilyensféle problémáim mint szinte mindenkinek, ami nekem csodaszerként használt az a következő:

1 db széntabletta: ezt a gyógyszertárban kaphatsz.

Ezt feloldod egy kis kiwi levében, ehhez teszel egy fél, vagy 1/4, sima joghurtot, vagy kefírt, attól függ mekkora adagot szeretnél, és hozzá kávét. Fontos hogy ne 3in1-bent tegyél bele:) Rendes főző kávét. Ezt addig amíg kenhető állapotba nem kerül. Ezt felkened az arcodra vagy megkérsz valakit hogy kenje fel, hagyod rajta 15-20 percig kerülve addig a beszédet és a mimikákat, utána dörzsölő mozdulatokkal kis langyos vízzel lemosod.


Valódi csodaszer 2-3 használat után szinte az összes pattanást eltávolítja az arcodról. Remélem tudtam segiteni

2012. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!