Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A candidiasis kimutatása...

A candidiasis kimutatása alapellátás keretében történik vagy fizetős?

Figyelt kérdés
Lehet-e háziorvosnál kérni a candida kivizsgáláshoz beutalót?
2011. jan. 7. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Orvosi értelemben teljesen mást jelent a "candidiázis". Általában súlyos immunhiányos betegeknél szokott lenni, amikor már nagyon kevés a fehérvérsejtszám. (PL AIDS beteg)

Ez az objektív dolog. Amit a természetgyógyászok mondanak erről, teljesen alaptalan. Ha a bélben úgy elszaporodna a candiada, akkor tényleg már komoly gond van az immunrendszerrel! Nőgyógyászati értelemben népbetegség, a száj és garatüreg fertőzése szintén immunhiány következménye az esetek túlnyomó részében.

2011. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vérvétellel lehet candidát nézni, de indokolatlanul nem szokták kérni.
2011. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én ingyen elvállalom vérvétel nélkül!!! Nagyon súlyos candidából gyógyultam ki én is!!! Van megoldás!!! Segítek meggyógyulni, ha tényleg az vagy és tényleg szeretnél... Tudnod kell, ha nem változtatsz, akkor romlik az állapotod!
2011. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Köszönöm, hogy reagáltatok a kérdésemre!

Örülnék annak is, ha megtudnám, hogy a 3. válaszoló hogyan gyógyult meg a candidiasisból!

2011. jan. 12. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be ennek: a candidiasis egy kamu fogalom, amiből egyesek jól meggazdagodnak.
2011. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!