Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kezeli az orvos az...

Hogyan kezeli az orvos az aranyeret?

Figyelt kérdés
Ha krémekkel nem változik, nem húzódik vissza akkor megműti vagy mit csinál vele? Hogyan működik? Eléggé be vagyok sz**va.
2011. jan. 8. 13:57
 1/2 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ.Én sajnos nagy aranyeres vagyok. Az enyém azért fájt,mert alvadt vér volt benne,iszonyúan féltem,mert a doki azt mondta fel kell vágni. Még szenvedtem egy pár napig,és visszamentem a dokihoz. Most már ha ilyen van első nap megyek a dokihoz,mert a felvágás egyáltalán nem fáj,és egy nap alatt túl vagyok rajta. Nézd meg tükörben,és ha lilás színű Neked is alvadt véres.
2011. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megint az első vagyok. Eszembe jutott,hogy nekem a doki felírt egy nagyon jó kúpot,gyógyszertárben kell kikevertetni,kb 500 Ft,de minden pénzt megér! Ha kell privátban elküldöm a recept másolatát és a háziorvossal fel tudod íratni.
2011. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!