Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik magyar beteg számít...

Melyik magyar beteg számít betegnek? Nincs is szabad orvos választás?

Figyelt kérdés
Bejelentkeztem egy szakrendelésre. Majd, mikor mentem az időpontra (nemám akkor, amikor felhívtam őket!), közölték, hogy húzzak a francba, hiába fizetem a tb-t, takarodjak,mert nem a XI. vagy XXII. kerültebe lakom. Ahol lakom illetve ahol a házidokim rendel, ott nincs abban a "körzetben" ilyen spec szakrendelés. Akkor most dögöljek meg, nem érek annyit, mint egy XI vagy XXII kerületi,hiába fizetem a járulékot? Nincs is szabad orvos választás? Magyarféle hazugság az egész? Jó, ok menjek magánrendelésre 12e ft/ vizitért. De akkor mi a fenének fizetem a járulékot?
2009. jan. 30. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Írass egy beutalót a házidokiddal!

(Nem írtad, hogy volt, vagy sem. Ha volt, akkor passz...)

2009. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
volt :O(
2009. jan. 30. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:
én vidéki vagyok, így nem nagyon tudom bp-en hogy megy ez a dolog. nálunk az egész megyéből fogadunk betegeket, ha hozzánk szól (tehát nekünk van cimezve) a beutaló senkit nem küldünk el.hivd fel az emlitett rendelőt és kérdezd meg, hol máshol tudnak fogadni, ha ott nem. nem értem, mert ha a te körzetedben nincs olyan szakrendelés, akkor másik körzetben kell, hogy fogadjanak.
2009. jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!