Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr Csúz Gábor urológus telefon...

Lizike00 kérdése:

Dr Csúz Gábor urológus telefonszámát vagy elérhetőségét valaki eltudná mondani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
jános khban dolgozik már nincs meg a száma de ajánlom...föleg ha lány vagy. lefogadom akármi a bajod tuti holyagtükrözéssel indit
2011. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem nem ajánlom ez kimaradt
2011. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
Igen, ott van a Jánosban! Lehet, hogy tükrözéssel indít, de nagyon jó urológus.
2011. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tetrisz én írtam neked Privibe emailt de nem kaptam választ esetleg le tudnád írni az email címed mert egy előző kérdésemre ajánlottad a doktort és lenne pár kérdésem... Előre is köszönöm ..
2011. jan. 13. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
azért indit tükrözésse mert perverz. pl. egy cystitisznél nem is szabadna tükrözni de ö azzal indit ott is. akinek van egy csepp esze nem megy hozzá
2011. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Tetris nagyon szépen megköszönném ha elküldenéd a telefon számodat privát üzenetben.Nagyon szeretnék beszélni önnel mert hétfőre kaptam időpontot.Fontos lenne! Az ön tapasztalatait a doktor úrral kapcsolatban meghallgatnám.

Nem rabolnám sokáig az idejét csak néhány szó erejéig.

Előre is Köszönöm

2011. jan. 14. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!