Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idő után kerülök...

Mennyi idő után kerülök vissza a Társadalombiztosításba ha hazaköltözök külföldről?

Figyelt kérdés
5 évet éltem angliában tehát nem fizettem társadalombiztosítást már jó ideje, legutóbb talán 3 éve. Ha jól tudom újra vissza kell kerülni a rendszerbe, ez 3 hónap bejelentett munkaviszony. De igazából ezt csak úgy hallottam, fogalmam sincs mehetek-e végül egyből orvoshoz vagy sem. Lenne egy-két rendbehozandóm.
2009. febr. 1. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amint kifizetted a tartozasaidat, azonnal biztositott leszel! De a legjobb, ha megerdeklodod a Tb-nel, hogy a te esetedben mi a teendo, hiszen Angliaban biztositott voltal, es ez szamit. Valoszinu akkor nem kell fizetned, esetleg valami minimalisat.

A 3 honap bejelentett munkaviszonnyal valaki nagyon felreinformalt tegedet, ez nem igaz. Ha visszamesz Magyaro-ra, es pl. 1 evig nem lesz bejelentett munkad, akkor nem mehetsz dokihoz?

Latod, ezert inkabb szemelyesen menjel el a Tb-hez, es kerdezd meg, ott fogod a legtutibb valaszt megkapni!

2009. febr. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bongeszd ezt az oldalt is, nagyon jo www.euvonal.hu!
2009. febr. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!