Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Krónikus csalánkiütéseim...

Krónikus csalánkiütéseim vannak. Valaki ajánlana egy szuper börgyógyászt aki ért ehhez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Inkább természetgyógyászt javasolnék. Csalánkiütés allergia miatt lehet, valamire, amit enni szoktál,a szervezeted rosszválaszt ad. Próbáld kifigyelni, hogy mi az. És figyelj oda, mit eszel. Légy tudatos!
2011. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Szia. Mennyire krónikus? Nekem 5 évig volt krónikus, és a leghosszabb 8 hónapig tartott. Bőrgyógyász xart se ér..
2011. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kb 8 hónapja tart... minden leletem negativ, mindenhova küldözgetnek de senki nem tudott eddig érdemben segíteni
2011. jan. 13. 23:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Bah... Na elmondom, nálam mi derült ki. Egy sima asszisztensnő jött rá, aki vért vett tőlem. Rákérdezett, sok zacskós levest, és kaját eszem-e? És mondtam hogy igen, ez az életemnek pont egy ilyen "hazaesek a munkából és csinálok egy porlevest" időszaka volt, mindez éveken át.


És hát a tartósítószert gyanította a hölgy. Mivel nekem is negatív lett mindig minden leletem, gondoltam, teszek egy próbát... És ennek már 4 éve. 4 éve tünetmentes vagyok, mióta nem eszem ilyesmiket! Mindent frissen főzök, friss alapanyagokból. Minimális amit megeszünk tartósítószert...


Esetleg nálad lehet ez?

2011. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
A Szegedi Bőrgyógyászati Klinika Allergiológiai részlege kiváló.
2011. jan. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves zacskósleveses :) Nem hiszem hogy nálam az étellel van összefüggésben mert azt nem irtam de 5 évvel ezelött jött ki nálam először és akkor szedtem antihisztamint és elmúlt majd mikor már nem szedtem akkor se jött elő. Akkor probálkoztam diétával a gyogyszer előtt de nem használt semmit... Sajnos mióta szültem, megint előjött és ennek 8 hónapja...Most is antihisztamint szedek, de ha nem szedem be akkor az egész testemen azonnal kijön. Szeretnék újra babát sde igy nem merek belevágni
2011. jan. 14. 14:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Zacskósleveses vagyok. EROLIN tablettát próbáld ki!!! Egyik csalános mesélte, hogy neki ez múlasztotta el, tíz napig szedte!!!
2011. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek
2011. jan. 14. 20:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Megint a zacskós vagyok! :)


Ez az Erolin tényleg jó, beszéltem ma ezzel a másik csalános ismerősömmel, és mondta, hogy neki 3 évig tartott... az Erolin óta nem jött elő újra.


Nekem Semperix kapszulát adtak anno, de nem segített (és már nincs is forgalomban, nem kapható).

2011. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia, megkérdezhetem, hogy elmultak-e a csalánkiütéseid?

Sajna én is szenvedek tőle, még 2005-ben jött ki először, 1.5évig tartott...:-S, orvostól orvosig jártam, kórházban voltam két hétig- minden sza...ral tömtek, szuri, gyógyszer, krémek-semmi sem hatott és az allergiatesztek sem mutattak semmi komoly allergiát.

Én elmentem egy természetgyógyászhoz, aki biorezonanciával kezelt, és 3hónap alatt tünetmentes lettem nála. Utána eltelt kb 2év, újra előjött, akkor már nem is mentem dokihoz, csak biorezonanciára, ismét 3hónap alatt tünetmentes lettem. Most sajna ott tartok, hogy eltelt 2.5év és újra kezdenek előjönni....

Neked elmult végleg?

Kipróbáltad ezt az Erolin tablettát?

2011. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!