Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrsövényferdülés-t valaki...

Orrsövényferdülés-t valaki műtette itt már?

Figyelt kérdés
nekem az van és nagyon bosszant :S de műteni meg nem merem nem tudom utána milyen lesz :S valaki valami tanács?
2011. jan. 23. 19:02
 1/1 Yumiko ***** válasza:
Ha már problémák vannak pl. a légzéssel, hogy nehezen megy a levegő, akkor mindenképpen orvoshoz kell fordulni. Igazság szerint az orvos dönti el, hogy ezt műteni kell-e vagy sem, mivel ő látja, hogy milyen mértékű. A műtétet érzéstelenítésben végzik, a beteg tényleg semmit nem érez! Utána sajnos vérzés kíséri, ami napokon keresztül tarthat, de annak átvészelésével minden probléma megszűnik! Én elmennék a helyedben, mivel egy ilyen probléma is tud komolyabb dolgokat okozni, és ezt mindenképpen meg szokták műtetni (ha gondot okoz)!
2011. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!