Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Társadalom biztosítás 1 évre...

Sz12 kérdése:

Társadalom biztosítás 1 évre INGYEN! (? )

Figyelt kérdés

Hallottam olyanról,hogy ha valakinek nincs munkája, nem tanul, akkor bemegy a munkanélküli hivatalba igényelni ingyen TB-t (ami állítólag 1 évig teljesen ingyen van) (meg olyat is hallottam, hogy ha a szülő aláírja, hogy eltartja a gyereket)utána be kell menni a 9kerbe, hogy pályakezdőként nyilvántartsanak, megkapom 1 évre az ingyen TB-t, de x-havonta kell járnom ilyen megbeszélésekre, vagy mikre.

Erről szeretnék érdeklődni, hogy ez most, hogy működik?!

Mert mindenki mást mond, és mindenhol mást lehet olvasni.

Remélem nem nagyon bonyolultan írtam le!

Előre is köszi:)


2011. jan. 26. 12:35
 1/5 anonim válasza:
Szia!nekem a hivatal fizette egy évig,most fog lejárni.kikellett kérni egy papírt kitölteni és utánna elbírálják.viszon ha van valami hiteled vagy 500e nagyobb értéked ami a neveden van,nem adják meg
2011. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia:)

Köszönöm a válaszodat!

Nem, nincs semmi hitelem, se 500 ezrem.

Leírnád nekem pontosan, h te, h intézted el?!

Budapesti vagy?

Nyugodtan írhatsz privit is!

Köszönöm előre is!

2011. jan. 26. 12:52
 3/5 A kérdező kommentje:
*vagyis nincs 500 ezres érték ami a nevemen lenne.
2011. jan. 26. 12:53
 4/5 anonim válasza:
szia!én vidéken lakom,bementem és kértem egy nyomtatványt kitöltöttük,kellett az is hogy van e a családba vagyon,de azokat nem igazán nézik sz.tem.mi beírtuk a kocsinkat,házunk még akkor nem volt,meg a párom keresetét+a családi pótlékot.ennyi igazából,de már azóta lehet megis van neked:)
2011. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Még nem intéztem el:)

2011. jan. 31. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!