Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Életveszély! Hol található...

Bekeus kérdése:

Életveszély! Hol található Magyarországon HFO felnőtt lélegeztető gép? Magánklinikán, esetleg bérelhető, vagy megvehető?

Figyelt kérdés

Erre a gépre lenne szükség, a beteg nem szállítható, mély altatásban van. Ez a gép segíthetné a felépülését. Egy gép van Magyarországon használatban, de ez foglalt, többi raktáron van. Minisztériumi jóváhagyás szükséges a raktáron lévők használatához, és a konkrét helyét sem tudják.

Mivel hétvége van az illetékesek nem elérhetők és a lefutási idő is több nap, ezért magán úton próbálunk egyhez hozzájutni, mert időben máshogy lehetetlen és élet-halál kérdés.

Köszönöm a segítséget!


2011. jan. 29. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de itt nem fognak neked válaszolni. Én orvos vagyok és fogalmam sincs, hol van ilyen gép. Ragadj a telefonra, netre és keresgélj.
2011. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak arra gondoltam, hogyha valaki járt magánkórházban és találkozott valahol vele, akkor már tudjuk, hogy melyik kórházzal kell a kapcsolatot felvenni. Telefonálás is folyamatosan megy, de meg kell ragadni minden esélyt.
2011. jan. 29. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Jójó persze, igaz. Sok sikert! És jobbulást!
2011. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!