Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tuntessem el a sebet...

Hogyan tuntessem el a sebet (karcolasokat a kezemrol)?

Figyelt kérdés
A tegnap egy buliban uveg szilankokba estem veletlenul es fel horzsolta a karok,nagyon csunya es szulinapi bulira kell menjek es szegyenlem,nehogy meg lassak...mit tegyek h el muljon???????
2009. febr. 7. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Hello kittys ragtapasz.
2009. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
DE alapozo es ragtapasz nelkul...szoval be sem kothetem...
2009. febr. 7. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De egy vicces ragtapasz jópofaa:)

Akkkor esetleg egy vastag karkötő.Vagy eleve olyan felső, amiben nem látszik ki.De szerintem alapból nem kéne szégyellni.

2009. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerinbtem se szegyeld. esetleg ha talal a stilusodhoz levagott ujju fekete kotott kesztyu. vagy vannak olyan mintas konyekig ero kotott kesztyuk is, azok xtem jol neznek ki. vagy ha elegansan mesz akkor pant nelkuli felso es hosszu fekete selyem kesztyu ;)
2009. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lenyegeben azt szeretnem,hogy hamar el tunjenek a sebek,nem elrejteni akarom
2009. febr. 7. 21:26
 6/6 anonim válasza:

A Ceralip nevű ajakregenerálót ajánlom neked. Eszméletlen gyorsan gyógyítja a bőrt.

Drága, de hatásos. Patikákban lehet kapni.

2009. febr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!