Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A barátommal szexeltünk és...

A barátommal szexeltünk és kilyukadt az óvszer. Ha elmek esemény utáni tablettát iratni a nőgyógyászhoz akkor meg fog-e vizsgálni és kell-e a dokinak fizetni?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat
2011. febr. 6. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:

szia.nekem egy ismerömöm járt igy egy honapja vagy kettö.nincs semmi vizsgálat,elmész a sürgösségire,és elmondod mi volt,kapsz egy receptet,kiváltod,bevezsed,és ennyi.

de 72 orán belül intézd ezt el.

2011. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tinker Bell ***** válasza:

Amikor én voltam, akkor megvizsgált, mert előtte még nem voltam nőgyógyásznál és egyúttal az első méhnyakrák vizsgálatot is elvégezte.


Fizetni nem kell, általában minden kórházban van nőgyógyászati ambulancia, ott ellátnak és valószínűleg fogamzásgátlót is írnak fel.

2011. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72 orán belül elmész dokihoz.Amúgy ha a háziorvosodhoz mész akkor ha akarsz kérhetsz beutalot és nem kell fizetni érte.De szeintem az sem kell a nögyogászhot,fogorvosnál is van olyan h be van osztva kihez mehetsz ingyen.Szóval fizetni nem kell érte csak a tabiért.
2011. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. Egyébként 14 éves vagyok. Így is kiírják nekem a gyógyszert?
2011. febr. 6. 19:46
 5/8 Tinker Bell ***** válasza:
Így főképp kiírják. De semmi jóra ne számíts, mert iszonyú dózis hormon van benne. Egyébként olyan 6000 forint körül van.
2011. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a helyedben inkább iparkodnék ahelyett, hogy kérdéseket teszek fel. Ugyanis minél később veszed be, annál kisebb az esélye, hogy hatni fog.
2011. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szombat délután történt a dolog..felhívtuk az ügyeletet azt mondták h hétfőn menjünk el és minden rendben lesz
2011. febr. 6. 20:28
 8/8 Dionsyia válasza:
Nem hiszem el, hogy elküldtek azzal hogy menj vissza hétfőn...a sürgősségi attól sürgősségi hogy azonnal fogadnak... mert lehet már nem hat majd.. a ciklusod hányadik napján vagy? (mikor jött meg utoljára?)
2014. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!