Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eltört a lábujjam? Bekipszelné...

Eltört a lábujjam? Bekipszelné az orvos a lábam?

Figyelt kérdés

Belerugtam a falba elég erősen, és a 2. legnagyobb lábujjam feldagadt, a teteje meg vöröses színű lett, sztem véraláfutás, meg a fele köröm is felvált vagyis nagyobb lett a fehér rész, nagyon fáj ha mozgatom , de végülis tudom csak fáj:S

Eltört a lábujjam?

Ha orvoshoz mennék félek h az egész lábamat begipszelnék..

(légyszi ne az legyen a cél h fikázzátok h a falba rugtam , nem az a lényeg)


2011. febr. 8. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Így elég nehéz megmondani h eltört e de sztem nem különben sokkal jobban fájna meg éreznéd..nem tudom nekem még nem tört el semmim.Majd az orvos megmondja:)
2011. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tört el, mivel tudod mozgatni.

Velem is volt már hasonló csak én az emeleti lépcsőről csúsztam le és úgy estem a falnak és ütöttem meg a lábam. x)

Nem tört el, viszont azóta nem érzem az ujjam :D

2011. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
DE nagyonnagyonfáj qvára... ha nem mozdítom akkor nem annyira, de akkoris így bizsereg v zsibbad v nemtomŰ:S
2011. febr. 8. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sípcsontom tört el úgy, hogy tudtam mozgatni a lábam. Ez nem feltétlen azt jelenti h meg sem bírod mozdítani, mert hogyha nem mozdult el akkor még tudja mozgatni. De ha nem is törtel akkor is legalább vmi krémet tud felírni az orvos, szval sztem menj el! (és nem hiszem h az egészlábad begipszelnék a lábujjad miatt :D
2011. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is tört el lábujjam de az enyémet nem gipszelték be
2013. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!