Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon fájnak a térdeim mit...

Nagyon fájnak a térdeim mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy táncolok(jazz, hiphop ezalatt popping locking new style...stb.kell érteni és mellette még akrobatika ...)(már lassan 12 éve) nagyon fájnak a térdeim akkoris ha nemcsinálok semmit igen tudom én hibám térdvédőt kell vennem...:S veszek is mostmár biztos... csakazt akarom tudni hogy szedjek-e porcerősítőt..? vagy valamit ? mit csináljak hogy ne fájjon? lehet az is baj volt hogy szaltónál még nem érkezem jól....nemtudom mit tegyek...
2011. febr. 11. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz és utaltasd be magad röntgenre, hogy kiderüljön, pontosan mi a baj és ha van károsodás, az milyen mértékű. Ezt nem igazán oldja meg egy porcerősítő, és ha ilyen életmódszerűen (vagy versenyszerűen?) sportolsz, amúgy is időnkjént csekkoltatni kell magad.

A doki meg tudja mondani, szedned kell-e valamit, vagy hordani valami mágneses védőt, vagy esetleg már annyira szétment, hogy műtét lesz belőle.

2011. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AtyeszLL ***** válasza:
SÁNTÍTS!
2011. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazából ha sokat ugrálok meg térdelek megilyenek akkor fáj jobban és edzés közben akkor ami ugye másfél óra meg még edzés után pár óráig... most pl. felkeltem de nemfáj veszünk porcerősítőt és térdvédőt és ha nem javul mindenképp elmegyek. köszönöm a válaszokat!:)
2011. febr. 12. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!