Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnak más betegségeinkről is...

Tudnak más betegségeinkről is az orvosok a számítógépük segítségével?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek szemészetre, ő látja a számítógépes rendszerben a többi betegségemet is, pl. eltörött a karom.

Vagy például azt, hogy egy másik szemorvosnál voltam két hónapja?


2011. febr. 13. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha belép a "virtuális kartonomra", akkor azt, hogy abban az intézményben mi volt velem, azt látja.
2011. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A számítógép csodákra képes, de azért nem tud mindent...
2011. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem látja, hacsak nem küldi el neki a kartont a másik doki. de ez modern intézetekben jellemző és elsősorban a háziorvos lát rá több mindenre...
2011. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
pl. mi mindenre lát rá a háziorvos?
2011. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mondjuk az összes nyomorodra, amit megosztottál vele. bekerül egy virtuális kartonba. ha kapsz zárójelentést vmi más miatt kórházban és beviszed, akk bekerül az adatai közé. 3. személy erre nme lát rá, titoktartás köti az orvost és az ápolót egyaránt.
2011. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Például a BP-i MÁV kórházban kivették a vakbelemet 2 éve.

Azt láthatja (persze, ha keresi a gépben) az urológus a Kaposvári kórházban?

2011. febr. 13. 18:08
 7/12 anonim ***** válasza:

ja, hogy csak azokra, amiket korábban is ő kezelt. ez így teljesen rendben, már a számítógépes rendszer előtt is így volt.

már megijedtem, azt hittem, azt is tudja a háziorvos, mikor volt hüvelygombám. :D

2011. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért lenne fontos tudnom, mert csináltattam egy vizsgálatot és nem győzött meg az eredmény, és egy teljesen más vizsgálatot szeretnék csináltatni máshol, és nem szeretném elmondani az előzőt az új dokinak, hogy ne befolyásoljam az előző eredményekkel.
2011. febr. 13. 18:15
 9/12 anonim ***** válasza:
NEM! ne legyünk ostobák. higgyétek el az orvosok is emberek. nem azzal töltik a szabadidejüket, h a betegeiken csámcsognak... van jobb dolguk. nincs központi adatbázik, megnézetheted magad 20 féle magándokival, egymás eredményeit nem látják, legfeljebb, ha te akarod úgy...
2011. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem magándoktorra gondoltam.
2011. febr. 13. 18:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!