Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az MBT cipővel kapcsolatban...

Az MBT cipővel kapcsolatban jó tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves vagyok, nemsokára lenne egy gerincműtétem, ha valóban olyan jó az MBT cipő, akkor talán megmenthetne.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 16. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem van, a gerincem és a térdem van tönkre menve, ezért vettem.

Mivel drága cipő eleinte csak alkalmanként hordtam, azután rájöttem, hogy nem tudok nélküle élni.

Most ott tartok, hogy este csak lefekvés előtt vetem le, mert lapos talpú cipőben nem tudok sokáig állni.

Mióta hordom, sokkal többet tudok menni, ja és bot nélkül.

Szerintem próbáld ki.

Nekem csak jobb lett.

2011. febr. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Kedves Utolsó!


Volna egy kérdésem, gerincferdülés kapcsán van tönkremenve?

2011. febr. 17. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Most már igen.

Iszonyatos a tartásom a cipő nélkül, nem tudom kihúzni magam, kidugom a hasam és enyhén féloldalt állok. Mert úgy kényelmes. Ilyenkor jegyzi meg a férjem, hogy k*rva sokat híztam, mekkora a hasam. De a cipőben szépen egyenesen tudok állni, illetve billegni, mert azzal nem tudom elengedni az izmaimat és akkor kiderül, hogy nem is híztam.

Ja, meg cipőben tudok sokat állni, anélkül meg max 5-10 percet, azután le kell ülnöm, vagy feküdnöm, mert a hátam már nem bírja.

Először kicsit érdekes volt a használata, meg gyakorolni is kellett, hogy jól tudjak benne menni, de most már semmi probléma.

2011. febr. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nagyon hasznos válaszaid voltak, ebben biztos vagyok, talán engem is megmenthetne.:)

2011. febr. 19. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A műtétet nem biztos, hogy el lehet kerülni, nem írtad, miért van rá szükség. De az MBT cipő mindenkinek nagyon hasznos, csak az ára miatt nem mindenki szánja rá magát, hogy megvegye. Viszont többen mondják, hogy aki folyamatosan hordja, egy idő után szinte nem is tud már másik cipőt viselni, ezt tudni kell.
2011. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejött. :) Furcsa a sima sport cipőbe visszalépni. Régebben befelé fordul a bokám, mostmár "megjavult". :)
2011. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszönöm szépen a választ, örülök neki.:)
2011. febr. 25. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!