Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Urológus általában férfi vagy...

Urológus általában férfi vagy nő szokott lenni? Ami van Budapesten a 3. kerületben ott milyen?

Figyelt kérdés
Eléggé szégyenlős vagyok, meg hogy nem voltam még, ezért is kérdezem.
2011. febr. 17. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Az urológusok többségében férfiak.
2011. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Urológus és nőgyógyász tipikusan férfi. (Utóbbi téged nem feltétlenül érint) A bőr- és nemibeteg gyógyász viszont inkább nő. (Életed során oda is eljuthatsz, nem is kell hozzá nemi betegség, elég egy kis gomba.)


A III. kerültben minden orvos férfi.

[link]

2011. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


igazából annyi lenne a bajom hogy szex közben sose élvezek el, akármi is van, nem sikerűl...


(már 1 éve nem vagyok szüz, csak 1-2-szer sikerült hogy jött valami)

amugy csak az előválladék szokott jönni.

2011. febr. 17. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor urológus, bár lehet, hogy inkább lelki oka van. Maszturbálás közben sikerül?
2011. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem szoktam maszturbálni


csak a barátnőmmel csinálom.

2011. febr. 18. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Te tudod, nem is azért kérdeztem. Csak segíthetne azt eldönteni, hogy szervi vagy inkább lelki oka van a lámpaláznak.
2011. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van. Az előttem írónak igaza van. Meg kellene próbálni.

Ha úgy se, akkor komolyabb gond van. És nem árt azonnal orvoshoz menni. Ha sikerül, akkor csak lelki problémák lehetnek. De persze azokat se szabad könnyedén venni. Sokszor tovább tart a kezelése, mint ha egyéb gondja lenne az embernek.

2011. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!