Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel előtt csak reggel...

Vérvétel előtt csak reggel nem szabad enni vagy már este sem?

Figyelt kérdés
Ugyanis holnap megyek vérvételre.Azzal tisztába vagyok,hogy reggel nem szabad enni,csak vizet lehet fogyasztani,de már este se lehet?
2011. febr. 20. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Este nyugodtan vacsorázz meg,,reggel nem szabad csak enni,,kávét is lehet reggel cukor nélkül.
2011. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké..köszönöm:)
2011. febr. 20. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Jesszus, egyél, persze! Igyál, annyira nem kell ezt komolyan venni.

Nekem azt mondták, mert nagyon hányingeres terhes voltam, ha nem ettem reggel, majd belehaltam a görcsökbe, hogy az sem baj, ha hajnalban eszek valamit.

Más meg azt, hogy nagy baj akkor sem lehet, ha egy egy falatot, icipicit eszek akár reggel.

Bár nem tudom, hogy neked mennyire speckó az a vizsgálat, amire küldik, elképzelhető, hogy abba bekavarna, de este biztos, hogy ehetsz.

2011. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Este ehetsz, ihatsz.
2011. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

amúgy azért voltam vérvételen,mert vashiányos vagyok és járnom kell ellenőrzésre...de mint kiderült a cukrom is magas..vagyis a laboreredmény azt mutatta...:/

2011. febr. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!