Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igaz az, hogy ha elmész...

Igaz az, hogy ha elmész valami pl kiütéssel bőrgyógyászhoz és mivel az együtt van a nemigondozóval akkor akár a nemiszervedet is húzkodni akarhatják, meg le kell tök pucérra vetkőzni, ott mindenki előtt?

Figyelt kérdés

Egy ilyen orvos előtt meztelenül interneten van és ott olvastam,hogy a srác írta hogy kiütése volt és az anyja az egészséügyben dolgozott és elrendezte,hogy az anya barátnőjéhez menjen a srác és az majd megvizsgálja és tök megalázó helyzetbe került.

Szóval ez a történt igaz lehet?


A srác azt írta,hogy ott mindenki előtt le kellett vetkőznie tök pucérra,takargatta a farkát,aztán a nő azt is elkezdte húzkodni neki,mármint a fitymáját,pedig nem is olyan jellegű volt a kiütése,hogy azzal függöt volna össze.

Ilyen tényleg előfordulhat?Vagy kamu az egész?

Mert én is akartam menni a bőrgyógyászatra de most elgondolkodtam rajta.


2011. febr. 26. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
ez kamu. Lehet, hogy levetkőztetnek, hogy lássák máshol is van-e pötty, de lehet, hogy csak rákérdeznek.
2011. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pedig máshol is olvastam ilyet.azért remélem ilyen pucérra vetkőzés nincs.nekem a hátam felső részénél szokott ilyen piros gomba szerű lenni,de magától is el szokott múlni 1 hét alatt.Csak aztán gondoltam lehet elkéne menni,de most inkább még se.
2011. febr. 26. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Többször voltam bőr- és nemibeteg gondozóban, de hála az égnek, mindg csak allergiás bőrkiütésekkel. Egyszer kértek meg, hogy a pulóveremet vegyem le, hogy lássák a karom és a nyakam. Nem nyúltak hozzám. Egy nagyítós műszerrel megnézték a pöttyeimet.


Nem mondom, hogy csodás egészségügyünkben nem lehet kellemetlen szitukba belefutni, de ha ilyet kérnek, megtagadhatod, sőt az egész kezelésat megtagadhatod, és elmehetsz máshová. A történetbeli srác miért hagyta?

Határozottan nemet kell mondani, és nem kell olyasmit megtenni, amiről nem mondják meg, miért kell. Tudatos vásárló létezik, létezzen tudatos beteg is.


Nyugodtan menj el bőrgyogyóra, egy ilyen urban legend miatt nem érdemes hamis félelmeket állítani magadban.

2011. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

oké köszi.


De mondom van az inteneten,ha beütöd a google-ba hogy meztelenül az ovos előtt és ott osztották meg az emberek a hasonlóan megalázó szoriukat és hát én is egy ismerősőmtől tudom.De akkor elmegyek,lehet valami irritáció,ha meg úgy érzem valami nagyon nem stimmt akkor kimegyek onnan.De már annyi rosszat lehetet minden honnan hallani,hogy jobb utána nézni ezeknek.

2011. febr. 26. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A történet szerint egészségügyis anyuka szervezte be a fiát bőrgyógyász barátnőjéhez. Nem lehet, hogy az anyuka így akart megbizonyosodni arról is, hogy fiacskájának minden rendben van a pici himbilimbijével? ;)
2011. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem,meg ez nagyon szemét húzás lett volna tőle,így szokott az a nő mindig szinte eljárni,túlbúzgó,megalázó személyiség szerintem,meg a srác nem is mondte le szerintem,de én is csak olvastam a dolgot,úgy kaptam mástól.De mástól is hallottam ilyet elment és már ott is kutakodni akartak.
2011. febr. 26. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!