Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elhatároztam, hogy megműttetem...

Elhatároztam, hogy megműttetem elálló füleimet. Mik a következő lépések? Szeretném, ha ajánlanátok orvost is, Pesten vagy Miskolcon, Debrecenben, vagy környékén.

Figyelt kérdés
Akinek volt már ilyen beavatkozása, annak is szívesen venném a tapasztalatait.Előre is köszönöm
2011. febr. 27. 13:13
 1/7 sunike válasza:

En megmutettem ezelott kb. 20 eve,Budapesten a fuleimet,orvos nevere sajnos nem emlekszem es valoszinu,hogy mar talan nem is dolgozik.A mutet alatt fent voltam elerzestelenitenek,hamar megvan akkor nem faj semmi,teljessen bekotik korbe a fejedet a fulednel amikor kesz van.Egy darabig otthon kell maradni vele.

Amikor kimegy az erzestelenito akkor faj,de kap az ember fajdalomcsillapitot ra.Ha jol emlekszem ugy csinaljak,hogy a bort hatra huzzak .Ez nekem mar regen volt,de meg ugyanugy van minden ,es batran hatra tudom fesulni a hajamat nem zavar mar a fulem.

2011. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jajj, ne légy butus!! Nem csúnya az elálló fül!! Nekem kimondottan tetszik, minek bántanád magad?? Van akinek kimondottan jól áll! :)
2011. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed tolakodásnak, hogy döntöttél? Én vagyok a 2. válasz írója. :)
2011. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Budapesten Jósvay János a szupersztár, aki csodálatos füleket tud varázsolni. A Szent Imre kórházban rendel. Debrecenben Péter Zoltán nevét hallottam, állítólag ő is jó.
2011. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

sikerült, most itthon fekszem"turbánban".

Dr Molnár Csabát választottam Debrecenben.nagyon féltem, de nem volt semmi gond.kellett az önbizalmam szempontjából és azt érzem megérte az árát.szerdán megyek varratszedésre, már nagyon várom

2011. máj. 5. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mielőbbi gyógyulást kívánok. Ha a turbánkötést kibírod, akkor már utána gyerekjáték a többi. Légy türelmes annak érdekében, hogy minél szebben gyógyuljon a füled.
2011. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet az új fülekkel?
2012. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!