Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Égési sérülésre mit ajánlotok?...

1Roberto1 kérdése:

Égési sérülésre mit ajánlotok? Sipcsontomon van az égés és csak a bőr jött le.

Figyelt kérdés

5 cm kiterjedésű égett seb ami ilyen levedző égés és másnap reggel véres sebesedés maradt este apu azt mondta kenjek rá algoflexet elkezdtem kenni utánna mondta hogy ne és bepantent kentem rá végig az történt hogy az algoflex re rá kentem ami 1 cm eres kenés volt és rá kentem a bepantent

minden körülötte piros lett és az algoflex meg a bepanten egyesitésével meg fehér maradt nem tudom ha össze keverjük a két kenöcsöt lehet hatásosabb gyogyulás jöhet létre de ezt csak gondoltam mert a látszat nem csal : )


2011. márc. 24. 06:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és folyik belölle a hús lé : D de csak viz folyik belölle semmi vér nincs.
2011. márc. 24. 06:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Panthenol spray
2011. márc. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Mészáros ***** válasza:

Másodfokú égésed van amire jellemző hogy hólygok jelennek meg és ezeket nem szabad kifakasztani. Először víz tölti ki és utána a vér kinyomja a plazmát és spontán kifakad. Tilos kenőcsöket kenne rá és hűteni orvoshoz kell fordulni legjobb lenne a kórház. Ott ellátnak és ennyi!!

Írta: Egészségügyi tanuló

2011. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!