Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan ember aki meggyógyul...

Van olyan ember aki meggyógyult a vérnyomáscsökkentő gyógyszerektől, vagy azt mondták neki is hogy élete végéig kell szedni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A vérnyomáscsökkentöktöl NEM lehet meggyógyulni, az csak tüneit kezelésre jó.

Ha tartósan normálisra akarod vinni a vérnyomásodat, akkor az életmódodon kell változtatni: megszabadulni a túlsúlytól, kevés húst és kevés zsiros ételt enni, viszont sok-sok zöldségfélét (nyersen vagy fözve/párolva, de nem liszttel meg zsradékkal elkészitve), ezenkivül sokat sportolni. Ha ezeket betartod, AKKOR csökkenni fog a vérnyomásod tartósan, minden más esetben gyógyzsereket szedhetsz, amiknek elég sok mellékhatása van, amik legalább annyira rosszat tesznek, mint a magas vérnyomás.

2011. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igaza van az előttem szólónak,nézz szét a neten a témában,hogy tájékozottabb légy a betegség terén,és akkor segíteni is tudsz magadon.

Mert más nem tud sajnos csak te.....

2011. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig ez az első magyarázatotok nmagas vérnyomásra, hogy megszabadulni a túlsúlytól.Kifejezetten sovány vagyok mégis magas a vérnyomásom okoskák.
2011. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a lelkiismeretes válaszokat, de én nem vagyok magas vérnyomásos, csak azért kérdeztem, mert kíváncsi voltam hogy mit mondanak a dokik ha valakinek ilyen problémája van. Nagyon is tisztában vagyok vele hogy nagy baj van a témával, ugyanis mindenkinek azt mondja az orvos hogy mindig szedni kell a gyógyszert. Ezt ismerőseimtől tudom, és bizony nem fogékonyak az orvosok más természetes terápiák elsajátítására.

Kedves utolsó, nem feltétlenül csak a duciknak magas a nyomata, lehet a stressz helytelen lereagálása is az ok. Próbálj meg pozitívabban gondolkodni, hátha tudsz magadon segíteni.

2011. márc. 28. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is nagyrészt gyógyszerbiznisz!


Ha valakinek ne adj Isten magas lenne a vrényomása, vagy határértéken mozog, akkor annak javasolom a fokhagymakapszulát...


Rakatszám lehet olvasni, hogy a kapszula segítségével LETETTÉK a vérnyomáscsökkentő gyógyszert.

2011. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne jó a fokhagymakapszula+minden miegymás ami csökkenti a koleszterinszintet a vérnyomásra is!!

Az életmódváltás csodákat tesz!

Második voltam.

2011. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!