Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőszűrés után fél évvel...

Tüdőszűrés után fél évvel kórházi beutaló?

Figyelt kérdés
Kaptatok már értesítőt tüdőszűrés után, hogy menjetek el kórházi tüdőgondozóba? Ez nagy bajt jelent??
2011. márc. 30. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kaptam és mellkasröntgent meg kivizsgálást csinálnak.Megnézik alaposan van e valami, mivel a szűrőfelvétel elég kicsi és ha sejtenek valamit akkor megnézik nagyban.Pld így derült ki 25 évvel ezelött tüdőgyulladást hordtam ki és a körzeti orvos nem vette észre.
2011. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kaptam, ezelőtt 2 évvel.De a tüdőszűrő után rögtön, az 5.napon jött a levél, hogy a saját érdekemben menjek be a gondozóba.Gondolhatod?Azt hittem egyből, tüdőrákom van.Végigbőgtem az éjszakát, másnap mentem, beraktak egy gépbe, centiről-centire megnézte a doki a tüdőmet, majd közölte, hogy elnézett valamit, bocsika.Húúú, azt hittem végem.Még egy ilyet nem élnék túl.
2011. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, nekünk is az van ráírva, hogy a saját érdekünkben menjünk el, de 2 hétre adtak időpontot, addig megöl az ideg..
2011. márc. 30. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 hét volt ráírva, de én már másnap ott toporogtam a doki ajtaja előtt.Meg is buggyantam volna, ha kivárom az időpontomat.Állj oda, legyél határozott, nem fog elzavarni.
2011. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!