Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez agyrázkódás lehet?

Ez agyrázkódás lehet?

Figyelt kérdés

Kedd délután a barátom vitt a nyakában és amikor tett volna le, én hátra dőltem és hátul a fejemet bevertem a betonba.(Konkrétan a fejemmel érkeztem a földnek.) Utána körülbelül öt percig nagyon durván sípolt a fülem és szúrt. Aztán enyhült, és szerda reggel vettem észre hogy már nem sípol. De nem szédültem, nem volt hányingerem. Az eset után úgy 4órával bementünk a kórházba és megvizsgálták, majd felküldtek röntgenre. A röntgennél pedig váratlanul rosszul lettem. Szédültem, nembírtam megállni a lábamon. De amikor kijöttem már szinte semmi bajom nem volt. A felvételekből nem derült ki semmi. Nincs koponyatörés vagy hasonló.(Ezt eddig is tudtuk) Az orvosok azt mondták hogy biztosan agyrázkódás. De csütörtök van és nekem most sincs semmi bajom, nem fáj a púp, csak ha hozzáérek, hányingerem sincs, lázam se, nem is szédülök. De a nővérem is mondta hogy ne álljak fel, feküdjek egész nap.

Most akkor agyrázkódásom lehet?


2011. márc. 31. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha orvosnál voltál, és szépen hazaengedtek, akkor nem lehet "komoly". Egy kisebb mértékü agyrászkodásod lehetett, ami magától rendbe jön, természetesen pihenéssel.
2011. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Raffi ***** válasza:
Kisebb agyrázkódás, valóban pihenjél. A rosszullétedet meg a kórházi légkör válthatta ki. Ott még a hozzátartozók is rosszul lesznek.
2011. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kisebb agyrázkódásom volt, de engem benntartottak 3 napig.

Nálam megjelentek a tipikus tünetek: hányás, aluszékonyság, szédülés.


Valószínüleg nem lehetett komoly, ha hazaengedtek. A pihenés meg tuti nem lesz a károdra :)

2011. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már jobban is vagyok!:)
2011. ápr. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!