Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez sem fog jobban fájni mint...

Ez sem fog jobban fájni mint az előző oltások?

Figyelt kérdés

7. osztályos vagyok. Megint kapunk egy védőoltást. (Pénteken)Most beteg vagyok, de addigra tuti meggyógyulok. Ez sem fog jobban fájni ugye?? Az eddigiek is fájtak.


Másik kérdés: Kiskoromba egyáttalán nem féltem az oltástól. Mikor első osztályba, seggbe kaptunk szúrit. MINDENKI sírt rajtam kívül. Nekem nem fájt.

POst meg úgy félek. Persze eddig még nem sírtam, de akkor is félek. De az osztálytársaim előtt, nem akarom mutatni hogy félek. Erősnek szeretnék látszani. Hogyan érjem el?


13L Köszönöm


2011. ápr. 6. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fog jobban fájni, ne aggódj. Ha fáj, akkor mondjuk az orvos béna szerintem, az én házidokimnál semmit se lehet érezni az oltásnál. Gondolj közben valami jóra, szépre, és mire igazán belegondolni, vége is:)
2011. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig azzal nyugtattam magam, h inkább ez a kis kellemetlenség mint egy komoly betegség. Ne félj, nem lesz vészes.
2011. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
énis 7. vagyok 13/F mi multhét csütörtökön március 31 kaptunk hepatitis oltást ez volt a második része az előzőt szeptemberbe kaptuk
2011. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok énis beteg vagy de az oltás előtt nagyon izgultam de nem fájt annyira csak kis szúrást éreztem de nekem ez jobban fájt mint a szeptemberi de kilehet birni mert kb 5 másodperc az egész, de az osztálytársam aki fiú olyan kisovodás hogy elkezdett sirni
2011. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
7. osztályos fiú: Mi is a szeptemberinek a következő részét kapjuk meg. Az nem fájt annyira :D Köszönöm mindenkinek a választ. Máskor sem haltam bele, most sem fogok szerintem
2011. ápr. 6. 10:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lesz vészes. Kicsit csíp, de ennyi. Azt a pár másodpercet még akkor is ki lehet bírni, ha nagyon fáj. De nyugi, ez nem fog fájni. :)


Nálunk mindig úgy volt, hogy oltás előtt mindenki totál beparázva, utána meg nevettünk hogy milyen hülyék vagyunk, nem is fájt. :P

Ja meg egymáson is hogy ki hogyan parázott, meg magunkon is. :D

2011. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanazt az oltást fogod kapni, mint ősszel, így semmivel sem fog jobban fájni.

De ha igazán jót akarsz magadnak:

1. NE feszítsd a karod, amikor az oltást kapod, hanem legyél olyan laza, amennyire csak bírsz! Gondolj valami szépre! :)

2. Jelentkezz a védőnéninél, hogy te szeretnél lenni az első, ezzel két dolgot is elérsz, gyorsan túlleszel rajta, és a többiek fel fognak nézni rád, hogy milyen bátor vagy.

2011. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ma kiderült hogy majd csak egy héttel később kapom meg. Ez rosszabb de legalább elmondhatják a többiek hogy milyen volt :P
2011. ápr. 7. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!