Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hízásra milgamma drazsét...

Hízásra milgamma drazsét ajánlotak. Szedte ezt már valaki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Vitamintartalma miatt jó étvágyat csinál.
2011. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Van ebben igazság!ugyanis rengeteg B-vitamint tartalmaz,és attól bizony tudsz hizni!de kipróbálhatod a Magnézium+ B6-ot is!
2011. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legjobb étvágygerjesztő a Béres csepp. Nekem ha nagyon

lefogyok csak az segít.

2011. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek.
2011. ápr. 8. 00:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Én évek óta sovány vagyok. Előtte is vékony voltam, de szülés óta már sovány. Semmi nem segít. Milgamma, nem hogy drazséban, de még csak injekcióban sem. Genetika. Anyám is, apám is ilyen volt. Lányom is ilyen. Bármit kitalálhatnak, úgysem szedek magamra kilókat.
2011. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen.Már én is kipróbáltam sok mindent de sajna semmi sem segít.kivizsgáláson voltam minden rendben van.A étvágyammal sincs gond.Pedig szeretnék pár kg felszedni de tényleg a sok éves próbálkozás után bekel látnom nem fog menni.Köszönöm azért a segítséget.
2011. nov. 23. 23:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Amit még tudok javasolni az a mozgás. Hízókúrában is ajánlott.
2011. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!