Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Alkalmas lehetek az iskolaorvo...

Alkalmas lehetek az iskolaorvosnál attól, hogy megtagadok egy vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Ha a pénisz és a herék vizsgálatát megtagadom, akkor mi van? Mert gondolom a sulidokiknak ez nem tetszik, egyeltalán nem. De ha megtagadom, attól még beir alkalmasnak? Elektronikai pálya.
2011. ápr. 14. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én tanultam szegeden Elektrotechnikát a Déri Miksában és oda here vizsgálat nem kellett.
2011. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen vizsgálat egy általános alkalmasságin nincs.
2011. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Egyetértek, sztem sincs ilyen vizsgálat. Mármint mit néznének rajtuk?:)
2011. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Előző vagyok. Bocsi, most láttam, egyetemre mész, nem gimis vizsgálat. Miért akarod megtagadni a vizsgálatot? Csak ránéz maximum és kész.
2011. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

szia!


Számomra érdekes ez a mai divat, hogy megtagadják a vizsgálatot a gyerekek. Kíváncsi lennék, ki találta ki.


Semmi bajod nem lesz, csak azt tanulod meg, hogy orvosnak nem mutatod magad. És ha később bajod lesz? És urológushoz kellene menned? Akkor sem fogsz elmenni?


Szerintem azt az 1 percet kibírod. Legalább fogod tudni, hogy egészséges vagy ott lenn is.

2011. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
miért akarod megtagadni? főleg ha "egyetemista korban" vagy szerintem nem árt ha megvizsgál egy orvos! később meg majd úgy is kell menned szűrő vizsgálatra.
2011. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem egyetem, szakközépiskola, érettségi előtt 1 évvel.

Nem az orvos vizsgál meg, 1 méterrel előttem van, és meg kell mutatni, hogy ebben az évbe is mind2 herénk megvan, és hogy nincs-e fitymaszűkületünk. Nemtudom, hogy ez miért kell, enélkül nem lehetek jó tanuló? :O

2011. ápr. 14. 21:08
 8/15 A kérdező kommentje:
Mondhatni csak egy un. önvizsgálat, ő ebből nem tapintja ki, hogy van egy daganatom vagy valami hasonló. Ne legyen...
2011. ápr. 14. 21:08
 9/15 anonim ***** válasza:
én pont nmerég írtam ki erről egy kérdést,nálunk ráadásul a lányok előtt kell letolni a boxert és úgy nézi meg h van-e fitymaszűkületünk, és tök ciki :((((
2011. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező,látom hogy már rég nem aktuális,de tökéletesen igazad van és megtagadható lett volna.Erre senki nem kötelezhetett volna és ettől még alkalmas lettél volna.


Szerintem sem normális hogy sima iskolaorvosi vizsgálaton a nemiszerveket nézegessék,korábban sem volt ez szokás,most sincs erre szükség.


Elég megalázó az egész.Ha később valakinek baja lesz,elmegy szakorvoshoz,akit kiválaszthat maga,még az orvos nemét is megválaszthatja akár.Erről meg ennyit,ahogy szemésznek,fülésznek sem a nemiszervűnk mutogatjuk így iskolaorvosnak sem kellene.


A felnőtt emberek sem az üzemorvosuknak,vagy a háziorvosuknak mutogatják ha valami gatya tájékát érintő baj van,hanem szakemberhez mennek vele.Erről ennyit.


A baj ott van, hogy itt vannak a szülők és senki nem tesz semmit,ki kellene állni a gyerekekért és szót emelni,hogy húzzanak egy határ az iskolai vizsgálatokkal kapcsolatban végre.Nem hinném hogy iskolaorvosoknak meztelenül kellene a diákokat vizsgálni,meg a nemiszervüket nézegetni.EGy csomó generáció felnőtt enélkül és semmi bajuk nem lett.De nem rossz szájízzel gondolnak az orvosra sem.


Ha megtagadtad volna csak annyi lett volna,hogy igen nem tetszett volna neki,de megmodtad volna hogy minden más elvégezhet de ezt nem engeded és kész,beírta volna füzetbe hogy nem járulsz ehhez hozzá és kész ennyi.


Női orvos volt a doki?

Egyesével vizsgált legalább?

2014. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!