Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérnélküli mütétröl felvilágos...

Vérnélküli mütétröl felvilágositás, hol foglalkoznak ilyenel magyarországon?

Figyelt kérdés
olyan amikor nem szeretnél mástol vért kapni csak a sajátodat valamilyen formában fel higitva vissza jutatni a szervezetedbe?
2011. ápr. 28. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

1. A legtöbb műtétnél felesleges a véradás. Csak akkor van rá szükség, ha valami nagyon nagy baj történik a műtét során. Nagyon valószínű, hogy a műtéted során úgysem fogsz vért kapni. Milyen műtétről van szó egyébként?


2. Ez a vértől való óvakodás egy marhaság, a Bibliának egy különösen begyöpösödött hibás értelmezése miatt van. Nálad mi az oka a véradástól való félelemnek? Vallási ok, vagy egyéb?

2011. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ nem ovakodom csak jo lenne ha mütétre kerül a sor nem kapnám más vérét, elég sokszor lehet halani hogy fertözö és én azt nem szeretném,
2011. ápr. 28. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ettől nem kell félned, nem fertőző. Nagyon-nagyon alaposan szűrik a vérbankban a vérkészletet. Nem fogsz elkapni semmit. Komolyan.
2011. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia köszi a felvilágositást,de én biztosra tudom hogy ferözhet más vére,ezért is nem szeretném, biztosan átszürik de atol még lehetnek benne olyan fertözések amit még nem ismernek fel csak évek mulva. esetleg azt nem tudod hogy magyarországon csinálnak-e valahol ilyen mütétet? esetleg konkrétaban meg irhatnád melyik bibliábol származik a "butaság",engem érdekelne hogy utána nézhesek.szia
2011. ápr. 29. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!