Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos váltásnál az új...

Háziorvos váltásnál az új orvostól kell kikérőlap ahoz, hogy kiadják a kartonomat, vagy csak bemegyek a régi dokihoz, és egyszerűen kikérem?

Figyelt kérdés

Költözés miatt háziorvost kell váltanom.

Nem tudom,mi a menete.

Egyik ismerősöm szerint kell egy kikérő papír az új orvostól,a másik ismerősöm szerint pedig anélkül is kiadják a kartonomat....

Hogy működik ez?


2011. máj. 11. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most estem át ezen,lehet hogy szerencsém is volt,de csak annyit csináltam ,hogy az új dokinak elrebegtem,hogy ide szeretnék tartozni és kész is volt. Ők mindent átkértek.
2011. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked nem fogják kiadni. Az új doki ír egy kikérőlapot, és vagy elrendezik egymás között, vagy neked kell bevinni a régi dokidhoz, hogy az újhoz küldje át a kartonodat.
2011. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy kell, hogy bemégy az új orvosodhoz, és elmondod neki, hogy költözés miatt őt szeretnéd háziorvosnak. Ő ad egy átkérő lapot, amit előzőleg lepecsételt és alírt, te kitöltöd az adataiddal, és feladod postán a régi dokidnak. A többit már a 2 orvos intézi egymás közt.
2011. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor tehát először az új dokinál kell kezdenem.

2011. máj. 11. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is annyi volt hogy bementem az új orvoshoz megmondtam hogy ide szeretnék járni aztán ők elintézték. semmi papírozást nem kellett csinálnom.
2011. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!