Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a tapasztalatok a Bethesda...

Mi a tapasztalatok a Bethesda kórház III. belgyógyászatáról és az orr-fül gégészeti szakrendeléséről?

Figyelt kérdés
Nekem rossz tapasztalatom van erről a kettőről.A III.bel-en a nővérek lekezelők,minimális törődést kap a csecsemő.folyamatosan ítélkeznek az anyukák felől. A higiéné nagyon gyenge. Nem véletlen vannak kényelmetlen széken virrasztva az anyukák a gyermekük mellett folyamatosan. Pl. az éjszakás nővér apnoe-s csecsemőnél.Nem mondta az orvosnak, hogy bejelzett a készülék a másik meg képes volt átlépni hajnalban rajtam és előzetes említés nélkül rátenni a gyerekre egy komolyabb készüléket,amelyet akkor vettem észre,amikor felébredtem,hogy szoptatni kellene.És ott lógott egy zsínor rajta.Utána sem figyelte mit mutat..nagy a fertőzésveszély is..egy nővér és egy orvos volt,akivel elégedett voltam. A fül-orr gégész orvos, meg egy szadista, nem volt utaló jel arra,hogy idegen tárgy lenne a garatba,mégis egy két hónapos csecsemőnek két orrszondát a gyomorszájig lenyomott..de legalább kiderült csak számomra,hogy valószínűleg affektív appnoéról van szó. Már utána kb. 4 percig élesztgetnem kellett.Nem foglalkoztak velem "már az is baj,ha alszik?"beszólás volt csak.
2011. máj. 15. 07:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!