Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet tenni feltételezhető...

Mit lehet tenni feltételezhetően rosszul beadott intramascularis injekció esetén? (a nyilvánvalót kivéve: orvoshoz fordulni)

Figyelt kérdés

Egy napja beadtam magamnak intramascularis injekciót (combba) minden óvintézkedést betartva. Mégis másnapra feldagadt egy kb. 10 cm-es hosszúkás területen. kissé piros, és persze fáj ha lábraállok.

Csináltam már máskor is ilyet, és minden simán ment.


Amúgy szokásomhoz szerint elég elővigyázatos ember vagyok, de valami mégis rosszul sült el.


Köszönöm előre is a (lealázó vagy/és segítőkész válaszokat. :)


2011. máj. 18. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz orvoshoz menni? Megvárod, míg nagyobb baj lesz belőle?
2011. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy kissé komplikált ez a dolog ezért van eleve kizárva az orvos, ezért erről nem is szeretnék beszélni.

Csak azt akartam tudni, hogy mégis mekkora baj lehet belőle, mert bárhol kerestem erre a témára, magyarul-angolul, semmit nem találtam.

Azt gondolom, hogy egy idő után (pár nap, egy hét) elmúlik a duzzanat (és mára jobb is lett), csak érdekelne, hogy mekkora kár lehetett volna ebből az egészből.

2011. máj. 18. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!