Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánrenelés benőtt körömre...

Magánrenelés benőtt körömre van valahol Tatán vagy Tatabányán?

Figyelt kérdés

Nem tudok olyan orvos aki benőtt köröm kezeléssel foglalkozik Tatabánya és környékén? Tapasztalatok, hogy mennyire fájdalmas vagy milyen hosszú a gyógyulás?

A fogorvostól nem parázok mert legalább tudom, hogy az érzéstelínőt előtt is még lidokaint fújnak az ínyre és nem érzek belőle semmit szinte, de itt nem tudom mennyire lehet fájdalmas, hogy egy tűt nyomnak az ember lábújjába???


2011. máj. 18. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Tatabányai tapasztalatom nincs, de benőtt köröm tapasztalatom van:

Kétféle műtét létezik, a hagyományos és a lézeres. A hagyományosnál letépik a teljes körmödet, míg a lézeresnél kivágják a köröm megszélesedett részét és lézerrel kiégetik a körömágyból a szélső részt. A második az fizetős dolog, én mégis ezt választottam.

Közel egy év szenvedés után döntöttem úgy, hogy orvoshoz megyek, addigra mindkét nagylábujjam mindkét fele nagyon nagyon fájt, be volt gyulladva. A műtétet végigszenvedtem, ugyanis gyulladt felületen az érzéstelenítő nem hatott túl jól, azt hiszem az volt életem legfájdalmasabb 20 perce. Műtét után kötözni illetve áztatni kellett a sebet egy ideig. Majd miután a 4 körömélből 2 nem akart rendbejönni visszamentem az orvoshoz, aki újra elvégezte rajtuk a műtétet (még szűkebbre vágta a körmöt). Ebből a műtétből már szinte semmit nem éreztem, az elején kb 3-4 tűszúrással beérzéstelenített, az úgy kellemetlen volt,de egyáltalán nem volt vészes, a továbbiakban semmit nem éreztem az egészből. Ez volt másfél hete, azóta szépen gyógyul:)

2011. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress inkább egy gyógypedikűröst. Ugyanolyan szépen ki tud kezelni, és nem szedi le az egész körmöd.
2011. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!