Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap injekciót kaptam a...

Tegnap injekciót kaptam a fenekembe. Most olyan, mintha az egész lábamban izomlázam lenne. Ez normális?

Figyelt kérdés

A fenekem is fáj, és az egész lábam. Pont olyan, mint valami durvább izomláz.

Ez teljesen normális dolog egy injekciónál? (nem szoktam kapni, ezért nem tudom)


Akiket kérdeztem azt mondták, csak akkor lenne normális, ha tetanuszt kaptam volna, de nem az volt.


2011. máj. 26. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvost kellene megkérdezni. Legalább telefonon. Lehet ideget ért.
2011. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a tetanusz csinálhat ilyet, kaptam már én is olyan olajos bázisú szurit farba, hogy majd szétfeszítette utána a fenekem.


Nem feszítetted be a farizmod/lábad, amikor beadták? Vagy a másik lehetőség, hogy ideget ért.

2011. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eléggé feszítettem, mert féltem és fájt is. Akkor lehet hogy emiatt van. De még mindig érzem.
2011. máj. 28. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod, hogy milyen injekciót kaptál?

Mert ha tudod, és megmondod, lehet, hogy tudok segíteni.

2011. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lázas hasmenéses betegséggel mentem orvoshoz, arra kaptam valamit, nem tudom mi volt az. Ha mondta is az orvos, akkor sem jutott el a tudatomig. :S
2011. máj. 30. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!