Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki szedett már propranolol-t...

Aki szedett már propranolol-t lámpaláz/izgulás ellen pl érettségi miatt stb. használt valamit? Háziorvos felírja ha kérek tőle ilyet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
én szedek, de ez szívgyógyszer, azért, mert izgulsz egy vizsga miatt, biztos nem írják fel. Ráadásul kell 2 hét, mire kifejti a hatását. Egyébként meg ha valamin felidegesítem magam, ugyanúgy felmegy emellett is a pulzusom.
2011. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Izgulás ellen tanulni kell(ett volna).


Attól meg, hogy bexanaxozod magad még ugyanúgy megbuksz. Csak baromira nem fog érdekelni! :)

2011. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tanulással kapcsolatos, elsősorban beszédet kell mondani, sajtósoknak nyilatkozni (nem sűrűn csináltam még ilyet és egy kis félsz benne van az emberbe) és ha zavarba vagyok néha rám jön akaratlanul is dadogás, remegés, rossz közérzet (mondhatni pánikbetegség), de annyira nem vészes, csak a xanax meg társai kicsit betompítják a fejem. Olvastam csak hogy a propranolol segíthet ezen.
2011. máj. 31. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább ne hagyatkozz ilyenekre, mert ami megnyugtat az bebódít is, tehét a beszéded nehezebben tudod előadni, nem biztos, h minden az eszedbe fog jutni.


egy izgulás pedig mindig kell, mert a kis mértékben megnövelt adrenalin pörgeti az agyat.


az a legjobb, hogyha más ismerősök közül felmondod vki(k)nek, és utánna határozottabban tudsz helyt állni.

2011. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!