Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítását hol...

Anyajegy eltávolítását hol végzik? Sebészet? Kell előre bejelentkezni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én bőrgyógyásszal megbeszéltem, hogy melyiket, írt egy beutalót a sebészetre és már másnap le is kapták.
2011. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ez neked ingyen volt?
2011. jún. 4. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:
hogyha veszélyes akkor megnézi a bőrgyógyász és ír beutalót és ingyen megvan, ha pedig csak esztékikai okokból akkor plasztikai sebész leszedi kb 15 rongyért
2011. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

első válaszadó, engem is érdekelne a téma!

utána leragasztva kellett lennie a sebnek, vagy csak simán összevarrták, és mindenféle ragtapasz nélkül flangálhattál?

köszi!

2011. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nemcsak akkor lehet magánorvoshoz menni, ha esztétikai okokból kell levenni. Én pl azért mentem oda, hogy a pénzemért rendesen megcsinálják, ne csak ez a TB alapú összecsapott kontár munka legyen, mint amilyet a TB fogászat is csinál.

15 rongyért 4-et vettek le rólam, kettőt varrtak is. Nem érhette víz vagy egy hétig őket, egy hét múlva varratszedés-kontroll. Nagyon szépek lettek. Most ismét mennem kell majd (most csak esztétikai okokból, majd ősszel), és megint magándokihoz megyek. Inkább keményen megfizetem a minőségi munkát, minthogy ingyen széjjelszabassam magam.

2011. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nekem is vettek már le. A bőrgyógyásszal kell megbeszélni, aztán ingyen leszedik. Összevarják, és pár napig levan ragasztva. Víz egy darabig nem érheti a sebet. Nálam két hétig volt bekötözve, addig víz se érhette. 3-4 naponta nézte meg a doki.

2011. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szedtek már le valamelyikőtöknek intimebb helyről? Nekem a belső combomon van, szinte a nemi szervemnél. Nagyon félek tőle, hogy kidörzsölődik, de nem tudom rávenni magam, hogy elmenjek vele dokihoz.
2011. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
háziorvos adhat beutalót?
2011. jún. 4. 14:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Ingyen volt.

A bőrgyógyihoz csak úgy bementem, a sebészetre meg már ő adta a beutalót.

A sebésszel megbeszéltük, hogy mikor jó nekem, és másnap megcsinálta. Nagyobbacska volt, össze is varrta. 10 nap múlva varratszedés. Hál' Istennek még aznap szétnyílt, de nem vagyok, egy nagy orvoshoz járó, úgyhogy nem mentem vissza összevarratni :D Továbbra is vigyáztam a sebre, víz nem érhette, a kötést cserélgettem. Heges lett, de nem érdekel, mert szó szerint a hátam közepén van. :)

2011. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14:21

14:03 vagyok

nekem is a combhajlatomban van egy, a bugyivonalon. A szőrtelenítést akadályozza. Pléhpofa fel és irány a doki, szerintem nem kell azzal törődni, hogy "ciki". Nem az. Neki is van a lába közt valami, és ha ott lenne egy anyajegy, ő is levetetné. Amúgy meg extrémebb helyről is vesznek le emberről anyajegyet, ne aggódj :D

2011. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!