Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem vagyok pestre bejelentv...

Ha nem vagyok pestre bejelentve mint lakos, attól még elmehetek akármelyik kerületbe szakorvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,elmehetsz. Kötelesek mindenhol ellátni.
2011. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10éve próbálkoztam ilyesmivel, és csak úgy fogadtak, hogy a PESTI munkahelyem üzemorvosa írt beutalót. Különben mehettem volna a világ végére millió szabadságot elpazarolva...

Nem hinném, hogy azóta sokat változott a világ...

Ja és pár éve egy pesti ortopédiára is csak úgy tudtam bemenni, hogy szereztem egy ismerősöm ismerősének orvos ismerősétől beutalót.... :( Bár ott meg olyan sor állt 3 hónapra előre beosztva, hogy nem jutottam be mégsem.


Azóta pesti lakásra gyűjtök, hogy nekem is járjanak végre alanyi jogon az ilyen ellátások...

Fogorvoshoz menést is évek óta halogatom emiatt.

2011. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én tudtam menni, bár volt ahol csúnyán néztek rám, de egyszerűen nem tudok hazautazni hétköznap.

Próbáld meg mindenképp.

2011. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!