Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha meggalydult az anyám akkor...

Ha meggalydult az anyám akkor sem hozhat ilyen helyzetbe úgye? (Lennt a többi)

Figyelt kérdés

Most kitalálta a nudista strandot,hogy oda akar jáni,tőlem menjen,de én nem megyek az már biztos.Meg hogy milyen egészséges lenne a szellemnek.Eleve szégyenlős vagyok 12/f,szóval nálam tabu hogy bejöjjön ha boxer nélkül vagyok.Remélem csak magára gondot hogy megy,nem arra a hül.yeségre mert valahol olvasta,meg egy oda járó barátnője mondta jót tesz majd a szellemiségnek.


Én már ettől mentálisan beteg lennék az biztos,vatert már majdnem meggyőzte hogy menjenek,tőlem menjenek együtt,csak engem hagyjanak.Ja 40 esek,lehet ez valami kapuzárási hül.yeség?


2011. jún. 9. 10:07
 1/9 A kérdező kommentje:
nem kényszeríthetnek hogy odamenjek,meg hogy levetkőzek?vagy kérdezzek rá hogyan is gondolták ezt pontosan?
2011. jún. 9. 10:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Úristen, lehet! De engem igazából az zavar, hogy nem gondol bele abba, hogy a 12 éves fiának már eleve a serdülőkorból adódóan milyen érzései lehetnek ezzel kapcsolatban. Hogy jut eszébe?? Sajnos 40 körül tényleg hajlamosak a nők megcsavarodni. Te nem mész, ne is menj, nem ott van a helyed.
2011. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi dolgod egy nudista strandon, nem kényszeríthetnek.
2011. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok "beteg" jár oda.Inkább ne menj.Győzd meg, hogy a te szellemednek ez nem hiányzik.
2011. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó,majd rá kérdezek,mert csak úgy este hallottam hogy erről beszéltek,hogy jól értettem őket,mert azért mindent meg lehet beszélni itthon,nem én hallottam valamit fére véletlenül.Mert még úszósortban sem szeretek nagyon lenni,ha strandra megyünk,mert sokat nyúltam és vézna vagyok,meg még az orvos előtt is mindig zavarba vagyok,meg ilyenek .Akkor jó.Majd ha haza jön megkérdezem az lesz lehet a legjobb.
2011. jún. 9. 10:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó,nekem még nincs is szellemem,de kicsit lökött újabban,valami jing,jang könyvet olvas,meg ilyen a tv-be lehetne küldeni sokszor olyan,jókat röhögnének rajata,lehet az új barátnője nem tesz jót neki.Azért megkérdem.Én tuti nem megyek,még ha ő menne is,elsüllyednék szégyenembe.Jó fej alapban,csak most kicsit dilis.
2011. jún. 9. 10:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem erről otthon és csak anyu akar elmenni és meg se fordult a fejébe hogy elvigyen engem is,nem is értette mért gondoltam ezt.
2011. jún. 10. 08:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Nna, akkor jól van. :)

Ő azt csinál, amit akar. :)

2011. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nevetett rajta,hogy honnan gondoltam ezt,meg mondta máskor akármi van menjek egyből hozzá.Mert írtam hogy alapból szégyenlős vagyok,még orvos előtt is,így van hogy csak a saját orvoson aki férfi vizsgál meg.Mindig figyelt azért erre.
2011. jún. 10. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!