Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr Perlaky Tamás, vélemények?...

Dr Perlaky Tamás, vélemények? A karolina úti ortopéd klinikán rendel. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak jót tudok róla mondani. A keddi szakrendelésen voltunk nála még január elején. Nagyon alapos, nagyon kedves, segítőkész jó indulatú embernek ismertem meg. Nem nagyképű, nem lekezelő. Minden kérdésemre válaszolt, nem volt ideges, hogy mennyit kérdezek. Ha minden igaz pénteken műti a fiamat, radiofrekvenciás thermocoagulatio segítségével. Sajnos ez már a 3. időpont január óta, de ez nem az ő hibája, hanem a magyar egészségügyé. A váróban több beteggel beszéltem, akiket ő műtött és mindenki dicsérte.
2011. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sokat segítettél! nekem a lábujjamban a csontot kell kikaparni, ezért is érdekelt milyen orvos:)


köszönöm

2011. jún. 21. 13:44
 3/4 Zsuzsi0001 válasza:
Nekem a nagymamámat műtötte dr Perlaky Tamás kétszer is, csípővel és egy combcsontöréssel. Alapos, és nagyon kedves, nagyim mindig nagyon jókat mondott róla. Eléggé elfoglalt, de a Mentaközpontban korábban lehet hozzá bejutni, ahol gyógytornászokkal együtt dolgozik.
2021. ápr. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!régi a kérdés,azóta meg is műtött '11ben. Alapos,kedves orvos.
2021. ápr. 18. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!