Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Általános hormonvizsgálatnál...

Általános hormonvizsgálatnál hány kémcső vért vesznek le?

Figyelt kérdés

Látóideggyulladás miatt mennem kell hormonszinteket nézetni. Endocrinológus adott beutalót, 7 hormont néznek. Sajnos tű-fóbiám van, mindig rosszul vagyok vérvételnél, ezért kérdezem, hogy mennyi vért vesznek?

Köszönöm!


2011. jún. 12. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Kancsót olvastam... bocs. XD

Amúgy szerintem 1-2-nél nem többet, az meg kb. két perc alatt megvan. Eleinte én is féltem, aztán annyiszor vettek vért, h hozzá szoktam. De ha parázol, vigyél könyvet, szótárt és addig olvass - v legalábbis próbálj a könyvre koncentrálni.

2011. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 2 az még bírható. Mp3 lejátszó van a fülemben, elvonja a figyelmem, mégis mindig rosszul vagyok. Én nem tudom sajnos megszokni. Túl vagyok egy 9 napos infúziókúrán (3 hete), ott érdekes, nem voltam rosszul. Szülésnél sem az infúzió miatt. Csak mikor vért vesznek. Sajnos most sokszor vesznek, s mindig tájékozódom előtte, hogy mennyit.

Kancsó :)))) Ez jó. Na csak ne fessük az ördögöt a falra :)))) Még a végén levesznek egy literrel :)))

2011. jún. 12. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már, de szerintem sem több kettőnél. Viszont nem értem. Akármennyit vesznek le, egyszer szúrnak. Ha tűfóbiád van, akkor nem mindegy, hogy egy szúrással mennyit csapolnak le?:D
2011. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet nem is tűfóbiád van, hanem haemofóbiád :)
2011. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az új hozzászólásokat is. Sajnos nem elég mindig 1x szúrni, mert rosszak a vénáim. Infúziónál is volt mikor a tű beszúrása után szétment a véna, 3 hétig voltam kék-zöld :(
2011. jún. 12. 18:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Hemofobia, azt hiszem az a vértől való félelem. Hát nem tudom, lehet. Bár ha pl megvágom magam akkor nem leszek rosszul. Valami tudat alatti dolog lehet ez nálam, már 32 éve :D
2011. jún. 12. 18:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben túl vagyok a vérvételen. Egy kémcső vért vettek.
2011. jún. 14. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!