Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Farokcsont fájdalomra valamily...

Farokcsont fájdalomra valamilyen gyógymód?

Figyelt kérdés
Ma egy elég nagy rugást kaptam a fenekembe, és eszméletlenül fáj, néha még "görcsöl" is a farokcsontomnál. Viszont holnap versenyünk lesz (sárkányhajó) szóval sürgősen szükségem lenne valamiféle megoldásra. Remélem tudtok segíteni!
2011. jún. 13. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát én nem akarlak elkeseríteni, de én majd' két éve ültem seggre egy csúszdán egy aquaparkban, és még mindig fáj néha.

Akkor a nyaralásom hátralévő része ki volt ütve, se leülni se felállni nem tudtam fájdalmak nélkül, elég kellemetlen egy hét volt.


Ami már itthon, utólag jutott eszembe, hogy megpróbálhattam volna, az a bivalyerős fájdalomcsillapító. A jég akkor nekem nem használt.

2011. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!