Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Trombophilia vizsgálaton mit...

Trombophilia vizsgálaton mit csinálnak? Csak egy sima vérvétel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igen.
2011. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Annyit tudtam csak, hogy éhgyomorra kell menni. A helyi orvos nem mondott semmit, a kezelőorvosom a fővárosban van, ahova megyek vizsgálatra az szintén a főváros.

Hétfőn reggel megyek, utólag megírom mi volt, hátha mást is érdekel majd.

2011. jún. 17. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam ma a vizsgálaton. Vérvétel "csak", de 10 azaz TÍZ kémcső vért vettek :(
2011. jún. 20. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól megcsapoltak :)
2011. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ne is mondd :( Félek a vérvételtől a magam 33 éve ellenére is :((( Az orvos kedves volt, kicsit beszéltünk, s a kezembe nyomott 2 papírt, hogy menjek át a szomszéd szobába vérvételre.Ránéztem a papírokra, olvasom hogy piros dugós kémcső, lila dugós kémcső, kék... számolni kezdtem, én először 7-et számoltam. Kiszaladt a számon, hogy doktor úr ez 7 kémcső vér? Azt mondja viccesen, nem tudja, nem számolta, de elképzelhető hogy annyi. Elsápadtam, kint leültem erőt venni magamon. Jött egy szimpatikus nővérke, vele bementem s tőle is megkérdeztem, hogy ez 7 kémcső? Megnézte a papírt, s mondja, hogy sajnos ez 10 kémcső, mert nagyon speciális vizsgálatok ezek s sokfélét megnéznek. Na akkor ki akartam menni de a nővérke szegény meggyőzött. Beszélt hozzám végig s eltelt az a pár perc.

Eredmények 3 hét múlva.

2011. jún. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!