Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megelőző tetanusz védőoltást...

Megelőző tetanusz védőoltást hol lehet beadatni?

Figyelt kérdés
Sérülésveszélyes környezet miatt kell beadatnom, de nem tudom, hogy ki végzi ezt? Kórházban háziorvos, vagy vannak erre külön oltóközpontok? Esetleg nekem kell megrendelnem az oltóanyagot? Gondolom ez csak ilyen emlékeztető oltás jellegű lesz, mivel elvileg 10-12 éves korom körül kellett, hogy kapjak. De annak már 10 éve . Egyébként kell érte fizetni?
2011. jún. 19. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a háziorvos, vagy bármely körzeti orvos beadja. Én 2 éve kaptam, bár rozsdás szögbe léptem, és azért. De a körzeti orvos adta be. Valami jelképes összeget (300 ft) fizettünk érte.
2011. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!