Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hát+Váll patanáás. Hogyan,...

Hát+Váll patanáás. Hogyan, milyen módszerrel tüntethetem megőket?

Figyelt kérdés

Soha nem volt pattanásos a hátam, de egyik nap elmentem a masszőrhöz, hát+váll masszásra. És mikor haza jöttem láttam h elekzdedd pirosodni foltokba a hátam, gondoltam h vmi kis allegria másnapra elmúik, de nem.

Már kb. 2 hete pattanános a hátam. Pici apró paatanások, mint egy golyós toll vége. Szóval kise lehetne "nyomni"

Bőrgyógyászhoz még nem szeretnék elmenni úgyis 4-5 ezer forintos krémeket ir ki, ami bnömnek se segitett, majd ha komolyabban lenne akk elmennék.

Vki vmi hatásos krémet, szert.

Köszönöööööööm.


2011. jún. 25. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőrkiszárító tabletta aknenormin.
2011. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most nem fogok hasznos választ adni, csak leírom hogy nekem is ilyen volt, elmentem bőrgyógyászhoz, 10 ezerért kiírt gyógyszereket krémeket, és egyik sem segített.
2011. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó !

Neked mikor múlt el akkor?

Soha?! :O


Nekem a masszás OLAJ miatt jött ki.. :@ :(

2011. jún. 26. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azért jött ki mert abbahagytam a fogamzásgátlót. Majd újra elkezdtem szedni(de csak hogy ne nézzek ki úgy mint egy leprás) eltűnt. De mivel nincs pasim azóta se, és drága is, megint abbahagytam, megint kezdenek kijönni.
2011. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!